skip to Main Content
PORADY ONLINE

Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom. Wiemy, że w obecnych czasach mamy ograniczoną możliwość wyjazdów, dlatego chcemy pomóc Państwu w rozwiązaniu wszelkich problemów na terenie Polski.

Jesteśmy wyjątkową firmą świadczącą usługi dla klientów zamieszkujących w Irlandii, na Wyspach Brytyjskich, w Irlandii Północnej, a także w USA. Reprezentujemy klientów przed wszystkimi organami państwowymi w Polsce (sądy i wszelkie urzędy państwowe). Świadczymy także porady online, dzięki czemu bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności mogą Państwo w odpowiednim dla siebie czasie i wygodnym miejscu wysłać do nas swoje zapytanie. Rozwiązanie spraw jest na wyciągniecie reki. Wystarczy tylko napisać do nas w sprawie porady, a my zajmiemy się Państwa sprawą.

Porady prawne online ?

Od początku prowadzenia sprawy będą mieli Państwo kontakt bezpośredni ze swoim Prawnikiem. Aby ulepszyć jakość i zmniejszyć koszty rozmów telefonicznych, jest też możliwość kontaktu poprzez aplikacje w formie rozmowy, bez możliwości nagrywania rozmowy video.
Wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę na naszej stronie internetowej i za pomocą dowolnego urządzenia (telefonu, tabletu, laptopa) i wpisać treść Państwa pytania w przeznaczonym to tego miejscu. Cenę porady i regulamin znajdą Państwo na naszej stronie internetowej https://solicitors24.com

Mają Państwo do wyboru cztery waluty, którymi mogą Państwo opłacić poradę. Po opłaceniu porady online nasz Prawnik w ciągu 24 godzin prześle informację o dacie udzielenia odpowiedzi na wskazany przez Państwa adres e-mail. Jeśli pytanie zostanie skierowane do nas w piątek po zamknięciu biura, odpowiedź otrzymają Państwo w poniedziałek.
Jeśli potrzebują Państwo porady online, poszukują pełnomocnika do reprezentowania przed Sądem lub innym urzędem, albo chcą Państwo wystosować pismo za pośrednictwem naszej Kancelarii – zapraszamy do kontaktu.

Specjalizujemy się w następujących dziedzinach prawa polskiego:

• Prawo cywilne, spadki, sprawy majątkowe,
• Prawo karne,
• Prawo rodzinne, rozwody, alimenty, kontakty i władza rodzicielska,
• Prawo pracy,
• Prawo ubezpieczeniowe,
• Prawo autorskie,
• Prawo własności przemysłowej,
• Umowy cywilno – prawne,
• Wypadki w Irlandii, Polsce i Wielkiej Brytanii (a także na terenie całej Unii Europejskiej),
• Doradztwo gospodarcze,
• Inwestycje w Polsce,
• Zakup nieruchomości w Polsce.

Pozostawione w Polsce problemy i zobowiązania wiążą się nie tylko z kosztami, ale często także z ogromnym stresem oraz koniecznością poświęcenia znacznej ilości czasu w celu ich rozwiązania. Dzięki naszej rzetelnej i sumiennej obsłudze pomożemy Państwu uporać się z tymi problemami. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, co jest kluczem do naszego sukcesu.
Świadczymy swoje usługi na terenie całego kraju, dlatego możemy Państwa reprezentować w każdym zakątku Polski.
Gwarantujemy też, że będą Państwo na bieżąco informowani o przebiegu swoich spraw.
Nawet w przypadku sprawy zawiłej, zespół naszych specjalistów dołoży wszelkich starań, aby pomóc Państwu w rozwiązaniu problemu.

Naszą firmę tworzy zespół z ugruntowanym doświadczeniem. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań z tytułu szkód osobowych, między innymi doznanych w wyniku wypadków drogowych, wypadków w miejscu pracy, wypadków w miejscach publicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw.
Z nami będą Państwo w dobrych rękach!